16 Mart 2015 Pazartesi

Hakkımda

Merhabalar, ben Fatih Kocakoç ve 24 Nisan 1990 İstanbul doğumluyum. Yüksek öğrenimimi  Selçuk Üniversitesi Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi'nde Fen Bilgisi Öğretmeni olarak 2012 yılında tamamladım.

Mezuniyetimden sonra 2012-2014 yılları arasında Özel Pendik Birikim Koleji'nde Fen ve Teknoloji Öğretmeni olarak çalıştım. 2014 Ağustos - 2015 Şubat arası kısa dönem askerlik görevimi yerine getirdim. 2015 Mart ile 2018 Eğitim-Öğretim yılı sonuna kadar 3,5 yıl Özel Küçükyalı Tekden Koleji'nde Fen ve Teknoloji Eğitim Lideri (Öğretmen) olarak çalıştım.

İlk blog'um online dünyadan teknoloji, oyun hakkındaydı. Online bilgisayar oyunlarını sevdiğim için ve bu alanda da geniş çevreye sahip olduğumdan sanal dünyaya seslenmiştim.

Şimdi ise online bilgisayar oyuncusu (PC Gamer) olarak değil, Fen ve Teknoloji Öğretmeni olarak gerçek dünyaya seslenmek istiyorum. İleriye dönük yazılarım kendi bakış açımdan eğitim hakkında görüşlerim, farklı fikirleri yüksek sesle dile getirmeye çalışacağım. Şimdiden kontrolsüz bir giriş olacağı kesin. :)
Önceki blogum'un ilk yayınından bir kesitle bitireyim:
"01.01.2013'ün girişiyle de blog'umu açmış bulunmaktayım. Neden açtım veya neler paylaşacağım bilemiyorum ama kontrolsüz bir giriş yapacağım kesin. :)...
Ben kim miyim? -Ne önemi var?
New York'ta yaşıyormuş gibi hisseden ama İstanbul'da oturan, monotonluktan canı sıkıldığı için blog yazan, teknoloji seven, şekil gözüküyor diye Science and Technology Teacher diye mesleğini yazan, 16 sene okul okumuş ama okuldan kurtulamamış, bluetooth'tan kimseye birşey aktarmamak için iPhone kullanan bir adam."