27 Mart 2015 Cuma

"Ben" değil; "biz" mi farklıyız yoksa farklılıklar mı başka?

Blog'um, benim için hem yeni hem de önemli birşey olduğu için yazı yazmak istedim. Bu blog'umda farklı birşey daha yapma kararı aldım ve tek yazar olmayacağım bundan sonrası için. Kendimi tanıtmıştım daha önce ama hayatımın geri kalanını geçireceğim kadınla beraber ortak oluşturacağız artık içerikleri. Yani yeni yazarımız Nerhan Kocakoç'a hoşgeldin diyoruz .. (Yakında düğün var heee bu arada :) ) Artık "ben mi farklıyım yoksa farklılıklar mı başka?" olan blog başlığım o yüzden "biz mi farklıyız yoksa farklılıklar mı başka)" oldu.


Kendisi de benim gibi öğretmen, ama İngilizce öğretmeni. Tahminimce daha çok ülkemizde ve Dünya'da İngilizce dil eğitimi üzerine yazılar kaleme (pardon klavyeye :D ) alacaktır. Haydi kolay gelsin diyerek blogtaki değişikliklerden de haber vereyim. Üst kısımda Anasayfa ve Hakkımda kısmı vardı, 2 başlık daha ekledim fkocakoc ve nkocakoc olarak. (Belki ismin sonra değiştirebilirim ama 2 bölüm olacak orada diye düşünüyorum mutlaka) Anasayfa yayın akışında ikimizin birden paylaşımları geçerken o bölümlerden direkt benim veya eşimin yazılarına ulaşılabilecek.

Blog olayında dediğim gibi yeniyim öyle çok ekstrem şeyler bilmiyorum ama ufaktan kurcalıyorum yeni şeyler gördüğümde eğer hoşuma giderse ve de gereksiz fazlalık kalabalık değilse ekliyorum daha hoş görünüm için. Sağ tarafa da bu yüzden en çok okunan blog yazılarım, yakın arkadaşlarımın blogları (reklam şart), blog arşivi gibi şeyler ekledim. Haydi kolay gele..